Svátek má: Květoslava

Politika

Velikost textu:

Poslední Ransdorfův názor: Přeměna Evropy v nesourodou etnickou kaši?

Poslední Ransdorfův názor: Přeměna Evropy v nesourodou etnickou kaši?

Na webu zemřelého europoslance Miroslava Ransdorfa jsou k přečtení odpovědi na otázky čtenářů. Je tam i poslední odpověď zkušeného politika. Týká se Angely Merkelové. Podle Ransdorfa německá kancléřka nemá humanitní, ale přírodovědné vzdělání, a proto on pochybuje.

Miroslav Ransdorf, europoslanec za KSČM
22.únor 2016 - 18:01

"Otevřené hranice,hory migrantu... Chci se zeptat,zda Merkelova s touto migraci není spojená. Nejenže je sem pozvala, ale domnívám se, že přes neziskovky je všechny vyzvala na pochod a zřejmě na tom pracovala delší  dobu, což může být důvod, proč nechce zavřít hranice.... Můžete se jí zeptat, zda plní Kalergiho plán ??? " zeptal se čtenář a Miroslav Ransdorf odpověděl,  aniž by tušil, že to bude naposled.

Aneta Ransdorfová: Naučil jsi nás nesoudit, pokud nevím dost!
 

"Angela Merkelová nemá humanitní, ale přírodovědné vzdělání, a proto pochybuji, že má ponětí o existenci Coudenhove- Kalergiho plánu. Přesto její kroky tento plán silně připomínají. Pokud by se zrealizoval, vyústil by v rozbití národních států a v přeměnu Evropy v nesourodou etnickou kaši," mínil europoslanec.

Vlasta Ransdorfová: Pane premiére, jak je vůbec možné, že ...

"Dlouhodobé promýšlení její politiky není pravděpodobné, protože tato dáma se řídí především průzkumy veřejného mínění  jako tomu bylo třeba v případě uzavření osmi německých jaderných elektráren ze sedmnácti a rozhodnutí, že v roce 2022 budou zavřeny všechny jaderné elektrárny. Co je pro Merkel typické, je to, že na svých omylech zabejčile trvá. Například  její nedávná komunikace s radním z bavorského Landshutu Dreierem. Osobní jednání s Merkel je vyloučené, protože do EP přichází pouze k oficiálním návštěvám a vystoupením, a na nějakou neformální konverzaci není šance," uzavřel Miroslav Ransdorf odpověď a vlastně všechny odpovědi navždy.

(ps, Miroslav Ransdorf,  prvnizpravy.cz, foto: ps)