Svátek má: Jaroslava

Politika

Velikost textu:

Žerty stranou aneb .. Víte, kdo je agresor? a Co vám ukradli, paní?

Žerty stranou aneb .. Víte, kdo je agresor? a Co vám ukradli, paní?

Občas zaznějí  z poslaneckých a senátorských lavic dále při besedách s novináři žertovné příběhy,  humor, vtipy, které  glosují a komentují aktuální dění. Tady jsou některé ...

A že v Česku není psina
5.červenec 2015 - 23:04

Při návštěvě prezidenta Miloše Zemana kraje Vysočina se jeden z hostů setkání s prezidentem  pokusil definovat agresora těmito slovy ...   "Agresor je ten, který vlítne do jiné země ještě dříve, než tam vlítnou Američané."

Přijde správce budovy ke slečně, která se opaluje na střeše zcela nahá. "Slečno, tady se nemůžete opalovat," říká přísně muž obnažené ženě.  "Komu tady mohu vadit, vždyť na tu střechu nikdo z ulice nemůže vidět," argumentuje mladá nahatá žena.  "Máte pravdu, z ulice vás nikdo nevidí, ale jinak ta střecha je skleněná a pod vámi je jídelna, ve které se zrovna nyní  stravují účastníci konference církevních funkcionářů," upozorňuje ženu správce.

Žerty na víkend aneb proč se nemají tunelům dávat ženská jména?

Žerty stranou na víkend ... Do Agrofertu přijde finanční kontrola

Přiběhne na policejní stanici udýchaná žena ze čtvrti, kde bydlí drtivá většina lidí, kterým se říká nepřízpůsobiví občané. Ženština rozhazuje rukama a hlasitě si stěžuje.  "Pane policisto, byla jsem okradena," hlásí na stanici žena.
"A co vám ukradli, paní," ptá se přichozí ženy policista.  "Třicet devět peněženek," hlásí bezesltně krádež žena. 

(ps. Prvnizpravy.cz, Foto: Petr Skála)


Nechcete zmeškat důležité zprávy? Přihlašte se k jejich odběru: