Svátek má: Oldřich

Regiony

Velikost textu:

Hejtman ocenil práci zdravotníků krajských nemocnic

Hejtman ocenil práci zdravotníků krajských nemocnic

Za vynikající práci v oblasti zdravotnictví na krajském úřadě poděkoval hejtman Plzeňského kraje Václav Šlajs vybraným pracovníkům nemocnic zřizovaných Plzeňským krajem.

Ze slavnostního předání
14.březen 2016 - 12:00

Ocenění v podobě pamětní medaile, děkovného listu a drobný dar si převzalo celkem 16 pracovníků z Nemocnice následné péče LDN Horažďovice a Klatovské nemocnice.

„Lékaři, sestry i další personál v oblasti zdravotnictví mají velice náročnou práci a současně jsou tato povolání velice nedoceněná. Personál krajských nemocnic jsou velmi kvalitní lidé na svém místě a my se alespoň touto cestou snažíme poděkovat jim za odvedenou práci,“ uvedl hejtman Václav Šlajs s tím, že právě zdravotnictví je prioritní oblastí Plzeňského kraje.

ROP Jihozápad už proplatil většinu dotací


Všichni ocenění jsou zaměstnanci nemocnic Plzeňského kraje, tyto nemocnice jsou součástí Zdravotnického holdingu Plzeňského kraje (ZHPK). Ten zřizuje 4 nemocnice akutní péče, Klatovskou, Stodskou, Domažlickou a Rokycanskou,a dvě nemocnice následné péče, a to Nemocnice následné péče LDN Horažďovice a Nemocnice následné péče Svatá Anna. Všech 16 oceněných bylo navrženo řediteli zmíněných zařízení. Z rukou hejtmana a radní pro oblast zdravotnictví Mileny Stárkové obdrželi ocenění děkovný list, pamětní medaili a drobné dárky.

(jv,plzenskenovinky.cz,foto:pk)