Svátek má: Slavomír

Regiony

Velikost textu:

Ledový strážník, soutěž na bruslích pro děti z Kladna

Ledový strážník, soutěž na bruslích pro děti z Kladna

Dne 28. ledna uspořádali strážníci Městské policie Kladno soutěž na bruslích pro děti. Akce se jmenovala „Ledový strážník“ a proběhla na ledové ploše na náměstí Starosty Pavla.

Ledový strážník
3.únor 2016 - 08:30

Děti se mohly rozloučit s kluzištěm plněním pěti soutěžních disciplín a to: slalomem vpřed, slalomem vzad, jízdou s tenisovou pálkou a míčkem, sběrem míčků a na závěr nejoblíbenější disciplínou – rychlobruslení.

První kolo soutěže proběhlo v 11:00 hodin a zúčastnily se ho děti z hokejové třídy ze základní školy Brjanská. Bohužel, ale počasí nám nepřálo a po první disciplíně soutěž musela být zrušena. Kvůli silnému dešti byly v ohrožení i následující soutěže.


Nakonec se ale počasí umoudřilo a obsluha ledové plochy na náměstí Starosty Pavla dokázala ledovou plochu připravit na další kolo od 14:00 hodin. Za to jim patří veliké díky, jak od strážníků, tak také od samotných soutěžících. Do druhé soutěže se přihlásilo osm dětí a do třetího kola, které začínalo v 16:00 hodin dětí třináct.

Všichni závodníci obdrželi hodnotné ceny, průkazy Ledového strážníka a ti nejlepší tři také diplomy. Stredoceskenovinky.cz informoval Milan Krupka, velitel vnitřní služby, MmK, Městská policie Kladno.

(jv,Stredoceskenovinky.cz foto:mp)