Svátek má: Leona

Regiony

Velikost textu:

Městská policie hlavního města Prahy bude mít novou výstroj

Městská policie hlavního města Prahy bude mít novou výstroj

Radní schválili nákup nové výstroje pro strážníky Městské policie hl. m. Prahy za 104,3 mil. Kč bez DPH. Strážníci tak získají nové uniformy včetně doplňků, sportovní oblečení, obuv a stejnokroje pro cyklohlídku včetně cyklistických přileb.

Ilustrační foto
31.březen 2016 - 08:30

Hodnotící komise, kterou jmenoval ředitel městské policie, rozhodovala na základě nabídkové ceny uchazečů a kvality vzorků. Policisté měli možnost si vzorky sami vyzkoušet po dobu dvou měsíců. Prazskenovinky.cz informoval Magistrát hllavního města Prahy.

Hodnotící komise nakonec doporučila akceptovat návrh smlouvy společnosti Bartolini, s.r.o., a uzavřít s ní rámcovou smlouvu na předmět plnění.


„Finanční prostředky na realizaci této veřejné zakázky jsou v plném rozsahu vyčleněny v rozpočtu běžných výdajů hlavního města Prahy pro rok 2016,“ uvedla náměstkyně primátorky hl. m. Prahy Eva Kislingerová.

„Strážníci budou mít nové i slavnostní stejnokroje včetně obuvi. Posouzení a vyhodnocení nabídek ještě ale hodnotící komise neukončila,” doplnil Libor Hadrava, radní pro oblast bezpečnosti a prevence kriminality.

(jv,prazskenovinky.cz foto:arch)