Svátek má: Běla

Regiony

Velikost textu:

Opilý řidič zaparkoval svůj automobil uprostřed vozovky

Opilý řidič zaparkoval svůj automobil uprostřed vozovky

Na linku městské policie 156 v čase 14:12 hodin bylo oznámeno, že na ulici Purkyňova v Opavě zaparkoval muž osobní motorové vozidlo značky Fiat napříč ulicí.

Zaparkovaný Fiat
18.únor 2016 - 08:00

Ze zaparkovaného vozidla muž vystoupil a zcela zjevně pod vlivem alkoholu vrávoravou chůzí došel ke stromu, kde vykonal malou potřebu. Na místo ihned vyrazila hlídka MP, která po příjezdu zjistila, že se oznámení zakládá na pravdě.

Jeden z přítomných svědků mu duchapřítomně vytáhl klíčky ze zapalování, aby tak podnapilému řidiči zamezil pokračovat v jízdě. Muž ve věku 67 let z Opavy se odmítl podrobit orientační dechové zkoušce.


Do doby než se dostavila hlídka z dopravního inspektorátu Policie ČR Opava, která si celý případ převzala k prošetření, byl městskými strážníky řízen provoz na pozemní komunikaci a provedena fotodokumentace.

Výše uvedená událost byla zachycena na městském kamerovém dohledovém systému a poslouží jako důkazní materiál. Moravskoslezskenovinky.cz informovala Mgr. Petra Stonišová, tisková mluvčí Městské policie Opava.

(jv,Moravskoslezskenovinky.cz foto:mp)