Svátek má: Liliana

Zprávy

Velikost textu:

Hitler spáchal sebevraždu, nechtěl se se svým penisem ztrapnit před Rusy

Hitler spáchal sebevraždu, nechtěl se se svým penisem ztrapnit před Rusy

Podle nedávno objevených lékařských záznamů Adolf Hitler trpěl tzv. hypospadiasem, tzn. kromě jiného byl jeho penis abnormálně malý.

Adolf Hitler v autě
26.únor 2016 - 01:12

Historici Jonathan Mayo a Emma Craigie tento záznam o Hilerově abnormalitě nyní objevili. Malý penis někdy brání normálnímu pohlavnímu styku. Byl to případ Adolfa Hitlera?

V roce 1923 pozdější vůdce Třetí říše byl vyšetřen Dr. Josefem Brinsteinerem. Lékař objevil u pacienta nesestouplé varle.

Historici Mayo a Craigie jsou přesvědčeni, že tato vada vznikla v důsledku hypospadie. Führerovu vadu  musel znát také jeho osobní lékař, Theodor Morell. Urolog dával Hitlerovi všechny druhy hormonů, stejně jako amfetamin a kokain, aby se zvýšila jeho sexuální touha k Evě Braunové.

Tato nová informace může poskytnout vysvětlení pro Hitlerovy  nevysvětlitelné fobie, obával se, že by  se někdy mohl objevit polonahý před lidmi, že nebude  mít nikdy děti. Jeho nemoc také vysvětluje vývoj Hitlerova charakteru . To pomůže lépe pochopit, proč byl tolik nenávistný a plný hněvu.

Hitler měl největší strach z toho, že by se stal v roce 1945 zajatcem sovětských vojáků a Moskva by pak mohla předvádět jeho tělesné nedostatky. To mohlo být také motivací jeho sebevraždy a následného spálení jeho těla.

Dražba Hitlerových obrazů vynesla aukční síni čtyřicet tisíc euro

Hypospadias je vrozená vada močové trubice u mužů, kdy otvor močové trubice není na obvyklém místě na hlavě penisu. Jedná se o druhou nejčastější abnormalitu u chlapců a postihuje přibližně jednoho z 250. Nejběžnější spojená vada s touto je nesestouplé varle. Kombinace hypospadie a nesestouplého varlete se někdy označuje jako porucha sexuální diferenciace.

(rp,prvnizpravy.cz,fakt.pl,ripost,foto:arch.)