Svátek má: Květoslava

Zprávy

Velikost textu:

Jaceňuk: Nová Ukrajina se stane lídrem Evropy

Jaceňuk: Nová Ukrajina se stane lídrem Evropy

Nová Ukrajina  má potenciál stát se lídrem Evropy, protože máme nejdůležitější potenciál - intelekt, řekl Arsenij Jaceňuk při otevření prvního neziskového inkubátoru země  "1991 Open Data Incubator".

Ukrajinský premiér Arsenij Jaceňuk
7.únor 2016 - 23:01

"Neustále hledáme pro odpověď, jak by měla vypadat nová Ukrajina," uvedl ukrajinský premiér Arsenij Jaceňuk, " myslím, že nová Ukrajina, stejně jako nový svět - to je čtvrtá průmyslová revoluce. Talantismus od slova "talent". To je to, co může učinit pro zemědělství hodně, to je něco, co pomůže vládě zavést reformy, a to i v systému zdravotní péče. Talent - to je to, co umožní překonat nemoc, talent - to je to, co zajistí bezpečnost pro obyvatele Ukrajiny,  vytvoří novou politickou třídu ".

Premiér zdůraznil, že budoucnost země to je kombinace nejmodernějších technologií, občanské společnosti a vlády.

Ukrajina zažívá takový odliv mozků, že se z toho nevzpamatuje!

"Vidím, že nová Ukrajina má potenciál stát se lídrem Evropy. Protože máme nejdůležitější potenciál - intelekt," řekl Jaceňuk, "před několika lety si všichni mysleli, že potenciál - to je plyn a ropa - podívejte se na ceny a  na Rusy. Pokud si někdo myslí, že kapitál - jsou peníze nebo majetek, které produkují konečný produkt, tak teď věřím, že je to  talent a inteligence. Svět se změnil, a vítězem se stává ten, kdo má nápady a myšlenky v tomto světě kdo má talent a touhu. "

(rp,prvnizpravy.cz,unian.net,foto:arch.)