Svátek má: Svatoslav

Zprávy

Velikost textu:

Nenabourali se náhodou hackeři i do redakčního systému webu ČSSD?

Nenabourali se náhodou hackeři i do redakčního systému webu ČSSD?

"Budeme pokračovat ve stabilizaci Police, tak abychom dál snižovali kriminalitu v ČR," má jasno premiér Bohuslav Sobotka v titulku  článku uvedeném na stranickém webu ČSSD. Že by se zloději premiérovy mailové pošty nabourali i do redakčního systému webu ČSSD?

Z titulní stránky webu ČSSD
20.leden 2016 - 19:01

Premiér chtěl 19. ledna 2016 sdělit, že  jednou z důležitých vládních priorit, ke kterým se za vládu ČR  před dvěma lety občanům zavázal, je zvyšování bezpečnosti v naší zemi.

 


"Jsem rád, že v této oblasti vykazuje Ministerstvo vnitra a Policie ČR dobré výsledky a podle dnes zveřejněných údajů se již dva roky po sobě daří snižovat kriminalitu, a to téměř ve všech oblastech trestné činnosti. Aktuální čísla hovoří o meziročním poklesu o 14 %, zvyšuje se naopak objasněnost trestných činů," píše premiér.


"Vláda za dva roky změnila bezpečnostní politiku státu, namísto plošných škrtů, snižování platů a propouštění, které realizovaly zejména vlády M. Topolánka a P. Nečase, jsme se vydali zcela opačnou cestou," dodal Bohuslav Sobotka.

"Zvýšili jsme platy policistů a vrátili jsme policejnímu sboru perspektivu a stabilitu. Navýšili jsme rozpočet Ministerstva vnitra, stejně tak počty pracovníků bezpečnostních sborů. Do roku 2020 počítáme s dalšími investicemi a posílením policejního sboru o 4 tisíce členů, tedy na celkový počet 44 tisíc policistů," poznamenal ještě premiér.

"Díky těmto vládním krokům patří ČR mezi nejbezpečnější země v rámci celé Evropské unie. Uděláme vše pro to, abychom si tuto míru bezpečnosti udrželi," uzavřel svůj komentář premiér a předseda ČSSD  Bohuslav Sobotka v příspěvku, na kterém se v titulku patrně vyřádil redakční šotek. Svině jedna záludná. Ičko šotek zapomenul.

Z adresáře členů ÚVV ČSSD zmizely emailové kontakty na členy

(ps, Prvnizpravy.cz, foto: webové stránky ČSSD)