Svátek má: Petr

Zprávy

Velikost textu:

Trump se pomstil za zveřejnění nahých fotek své manželky

Trump se pomstil za zveřejnění nahých fotek své manželky

Americká prezidentská kampaň se dostala k úžasu celého světa opravdu na „špičkovou“ úroveň.

Trumpova pomsta na twitteru, vlevo je žena Cruze
25.březen 2016 - 01:12

Potenciální prezidentský kandidát Donald Trump a Ted Cruz se dostali do potyčky na Twitteru po zveřejnění foteky nahé Trumpovy ženy Melanie, pokračující debatou o svých druhých polovičkách.

Spor se rozjel poté, co Trump publikoval na svém Twitteru koláž, která srovnávala vzhled  jeho manželky a Heidi, manželky Cruze. „Není třeba odhalovat nějaké tajemství. Obrázky hovoří samy za sebe," je uvedeno v popisku obrázku.

Cruz se v reakci snažil zahanbit Trumpa. „Donalde, skutečný muž nebude útočit na ženu. Tvá žena je krásná, ale Heidi je láska mého života," napsal Cruz.

Začátkem tohoto týdne se politici začali hádat na Twitteru poté, co příznivců hnutí PAC Make America Awesome opublikovala fotografie nahé Trumpovy manželky.

Na to miliardář na svém Twitter pohrozil odhalením tajemství manželky svého oponenta. Trump  neupřesnil, jaké tajemství se chystá zveřejnit. Cruz v odpovědi uvedl, že nemá nic společného se zveřejněním fotografie. „Donalde, pokud se pokusíš ublížit Heidi, jsi ještě větší zbabělec než jsem si myslel," dodal.

Jeden z těchto pánů se může stát prezidentem nejmocnější země na světě.

(kou, prvnizpravy.cz, lenta.ru, foto: twitter.com)