Svátek má: Květoslava

Zprávy

Velikost textu:

Z adresáře členů ÚVV ČSSD zmizely emailové kontakty na členy

Z adresáře členů ÚVV ČSSD zmizely emailové kontakty na členy

Případ násilného prolomení do schránky soukromé emailové pošty premiéra vlády ČR Bohuslava Sobotky patrně  trochu změnil i adresář členů ÚVV ČSSD s hlasem poradním i rozhodujícím, ve kterém už nenajdete dřívější emailové většinou soukromé adresy členů.

Webová stránka ČSSD s adresářem členů ÚVV
13.leden 2016 - 19:00

Zda jsou zmizelé kontakty  na stranickém webu výsledkem nedávného skandálu s uveřejňováním obsahu dopisů mezi premiérem a jeho poradci nebo se jen sekretariát vládnoucí strany domnívá, že by členská základna nebo nedej bože i veřejnost mohla s lidmi, kteří zpravidla čtyřikrát do roka rokují o nejdůležitějších dokumentech  a ty schvalují  mezi sjezdy, neřízeně komunikovat, to je na úvaze čtenářů.

Pokus o hrubou manipulaci, míní vnitro k emailům premiéra Sobotky

Otázka je, zda vůbec někomu chybí kontakt na  členy ÚVV ČSSD a zda-li jsou členové tohoto orgánu pro veřejnost vůbec nějak zajímaví?

"Pokud má nějaká významná politická strana nějaký orgán, který dělá  mezi sjezdy  důležitá  rozhodnutí asi ti lidé nejsou bezvýznamní. Proto by nemělo  být v tom seznamu   jen jméno, ale jejich další představení a nakonec i ten kontakt na ně. Takto to má na stranickém webu ODS, která uvádí celé složení svého Republikového sněmu. U  KDU ČSL se k lidem tvořící celostátní konferenci neprokoušete,  třebaže jedním z členů je Petr Kousal a u ANO je to podobné. Je to chyba nebo ne? Třeba je to nad síli editorů webů," soudí jeden z novinářů, který se podíl po kontaktech na politiky.

"Blíží se krajské volby a tak věřme, že  po schválení kandidátek do krajských zastupitelstev  najdeme i na webu ČSSD  dokonalé profily všech kandidátů včetně kontaktních formulářů, aby přepokládaným voličům nechyběly informace a měli možnost se svých politiků zeptat na cokoliv," míní muž znalý nejrůznějších možností   zviditelňování čehokoliv.

(ps, Prvnizpravy.cz, foto: otisk webu ČSSD)