Svátek má: Kristýna

Zprávy

Velikost textu:

Žerty stranou aneb .. Kolik musíme mít dětí, abychom měli 1500 eur

Žerty stranou aneb .. Kolik musíme mít dětí, abychom měli 1500 eur

Občas zaznějí  z poslaneckých a senátorských lavic dále při besedách s novináři žertovné příběhy,  humor, vtipy i kruté žerty,  které  glosují a komentují aktuální dění. Tady jsou některé ...

Žerty stranou aneb není dnes v novinách nějaká psina?
26.červenec 2015 - 18:13

Do kanceláře odboru sociálních věcí na radnici jedné země EU přijde  mladý muž a s vážnou tváří  se zeptá tamější úřednice ...  "Kolik musíme mít dětí, abychom dostali každý měsíc přídavky 1500 eur měsíčně?"
"Přídavky v takové výši náleží rodičům se čtyřmi dětmi," zní odpověď.
Chlapíka v rozhalené košili se silným zlatým řetězem na krku tahle informace docela vyděsí. Když pak odchází,  tak mezi dveřmi prohodí ... "Tak holt ty dvě navíc budu muset zabít!"
 
"Jsem rád, že byl u nás zrušen trest smrti, jinak bych dostal trest smrti," řekl bývalý poslanec a středočeský hejtman David Rath, který je přesvědčen, že  rozsudek soudu, který mu nepravomocně uložil za korupci 8,5 roku vězení a propadnutí mnohamilionového majetku, byl dopředu připravený.

Žerty stranou aneb .. Víte, kdo je agresor? a Co vám ukradli, paní?

Žerty na víkend aneb proč se nemají tunelům dávat ženská jména?

Žerty stranou na víkend ... Do Agrofertu přijde finanční kontrola

"Víte, kdo je to optimista? To je ten, kdo má nedostatek informací. Ale já jsem jenom chtěl říct, že to může být taky jinak. My se radujeme, že nám stoupá poptávka domácností, lidé více nakupují. A co když tím důvodem není to, že věří v lepší budoucnost, ale právě opak? Že se bojí budoucnosti, takže utrácí? Moje žena, když si koupila boty, tak jsem se jí vždycky ptal, proč si kupuje boty, když už jedny má. Dneska jí říkám: Věruško, klidně si je kup, kdo ví, jak to bude," sdělil senátor Jaroslav Kubera ve svém příspěvku na červencové schůzi Senátu Parlamentu ČR.

(ps, Prvnizpravy.cz, Foto: Petr Skála)


Nechcete zmeškat důležité zprávy? Přihlašte se k jejich odběru: