Svátek má: Slavomír

Domácí

Velikost textu:

Zvýší nový moderní web ČSSD čtení blogů politiků?

Zvýší nový moderní web ČSSD čtení blogů politiků?

Sociální demokracie první únorový den  spustila nové webové stránky, které  v atraktivní podobě přehledně prezentují aktuální politickou činnost ČSSD na celostátní, regionální i místní úrovni. Editoři mají k dispozici mimo jiné i skvěle nafocené portréty politiků z Lidového domu.

Nové webové stránky před volbami mají přilákat čtenáře
2.únor 2016 - 14:01

Ale to není všechno, co vás překvapí na internetových stránkách, které mají podle tiskové zprávy  v reálném čase zobrazovat  data ze sociálních sítí a usnadňovat  i práci novinářům.

Hlavní stránka webu sociální demokracie podle vydané zprávy k této události zjednodušuje orientaci uživatelů a klade důraz nejen na obrazový aspekt sdělení, ale také na konkrétní práci ČSSD ve vládě, Poslanecké sněmovně, Senátu a v krajích. Tvůrci webu vyšli vstříc požadavku usnadnit komunikaci směrem k veřejnosti, sympatizantům a členům ČSSD.

„Nový web sociální demokracie je teď výrazně jednodušší a přehlednější. Mimo jiné se lidé mohou snadno přihlásit k odběru novinek z ČSSD, které rozesíláme pravidelně každé pondělí. Považuji za důležité, že v dnešním světě neustále nových informací jsme dokázali propojit klasický web se sociálními sítěmi,“ libuje si po spuštění nového webu předseda strany Bohuslav Sobotka.

K novinkám webu sociální demokracie patří také graficky zpracovaná sekce klíčové osobnosti a jejich resorty, kde se k jednotlivým osobnostem přiřazují oblasti spadající do jejich odborné kompetence a odpovědnosti.Podívejme se na web ČSSD podrobněji ...


Nedílnou součástí jsou i příspěvky uveřejněné v kapitole blogy, které patrně tvoří pro podepsané osoby jejich  asistenti nebo v některých případech si je píší  i politici samotní.

Nenabourali se náhodou hackeři i do redakčního systému webu ČSSD?
 

Jen  čtení blogů zatím nedostali za stranický úkol alespoň pracovníci sekretariátu nebo řádní  členové  ÚVV a ti, kteří v něm zasedají  s hlasem poradním. Jinak by se nemohlo stát, že jen osm příspěvků z celkových  85 přípěvků uveřejněných za poslední čtyři měsíce je četlo  více než  stovka čtenářů.

"Co vás zaujme? Některé potréty politiků jsou skvěle nasvícené, vyretušované zkrátka   vyvedené tak, že  je podle nich při setkání s nimi budete těžko poznávat. U textové části se u některých politiků  dozvíte i to, že mají rádi kočky nebo přírodu a cestování, najdete u nich většinou informaci o věku, adresu, kam jim můžete napsat, jejich vzdělání, ale u jiných poslanců se zatím dozvíte jen kraj, za který se dostali do Sněmovny.  Patrně se další informace budou naplňovat v dalších týdnech a můžeme se těšit na novinky, jak se budou blížit volby a jaká budou složení kandidátek do krajských zastupitelstev a kandidáti do třetiny Senátu," komentuje web ČSSD autor tohoto příspěvku.

Za pozornost stojí přečtení příspěvku předsedy Senátu Milana Štěcha, který má 14 slov a  titulek možná emotivnější než se dočtete  v následném  textu ...

Posuďte sami ...
M. Štěch o hanlivém výroku prezidenta M. Zemana na adresu premiéra
Myslím si, že prezident poslední dobou ztrácí schopnost sebeovládání, komentoval předseda Senátu Milan Štěch.

(ps, Prvnizpravy.cz, obrázek: hlavní stránka webu ČSSD)